Praca Opiekunka Wuppertal

Znaleźliśmy 3 oferty

OPIEKUNKA dla SENIORKI od 05.06./ ATRAKCYJNA...

Opis stanowiska:Miejsce pracy: Niemcy, Wuppertal Początek: od 05.06. na 2 mies. OPIS ZADAŃ:Opieka i wsparcie dla PANI, 174 cm, 68 kg. Seniorka jest w dużej mierze osobą samodzielną, porusza się przy pomocy rollatora, ma też do dyspozycji w ózek. Potr

2024-05-06 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
Wuppertal
9 dni temu z jobs.pl

SZUKAMY OPIEKUNKI DO SAMOTNEJ SENIORKI, WYJAZD...

Poszukujemy opiekunki do Niemiec Miejscowość: 42389 WuppertalWynagrodzenie : 1700 euro/mscWymagania: komunikatywny niemiecki Osoba do opieki: Pani 86 lata, 52 kg, 158 cm Udogodnienia: bez nocek, bez

2024-04-20 10:14:17
1900 zł
Schwester Pflege
WUPPERTAL
25 dni temu z pracawopiece.pl

Nowe zlecenie w 42119 Wuppertal do opieki senior...

Medcare24 to firma działająca w branży od 10 lat. Wyjechało już z nami ponad 5 tys. opiekunek i opiekunów seniorów!!! OFERUJEMY: ✅ Wynagrodzenie do 2000 euro + premie. ✅ Organizujemy tran

2024-02-17 10:14:10
1500 zł
MedCare24
Wuppertal
88 dni temu z pracawopiece.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Wuppertal