Praca Opiekunka Duisburg

Znaleźliśmy 9 ofert
Oferta sponsorowana

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - mycie, - karmienie, - przebieranie, - pielęgnacja. WYMAGANIA: - empatia, - sumienność, - dokładność, - sprawność fizyczna, - doświadczenie w pracy z osobami starszymi, - wykształcenie kierunkowe. OFERUJEMY: - stabilne zatrudnieni

2024-04-20 07:30:14
Willa Seniora Sp. z o.o
aplikuj.pl
Pozostałe ogłoszenia

Opiekunka Seniorki W Niemczech, 47119 Duisburg

Opiekunka seniorki w Niemczech, 47119 Duisburg Kontrakt rozpoczyna się od 14.05.2024 na 6 tygodni. Doświadczona..

2024-04-15 23:27:00
14 dni temu z eslupsk.pl

Opiekunka seniorki w Niemczech, 47119 Duisburg

Wymagania:..

2024-04-23 15:10:02
6 dni temu z egarwolin.pl

2024-04-23 08:28:02
6 dni temu z egorzow.pl

Poszukiwany opiekun- NA JU- Duisburg

- do opieki mężczyzna 85 lat, 160 cm, 60 kg - pan jest osobą leżącą, w domu ma również wózek do poruszania się - potrzebuje pomocy przy pielęgnacji ciała, zmianie pieluchomajtek bo cierp

2024-01-27 10:14:16
Interkadra
Duisburg
93 dni temu z pracawopiece.pl

2024-04-02 23:27:02
27 dni temu z eslupsk.pl

Opiekunka seniorki w Niemczech, 47119 Duisburg Kontrakt rozpoczyna się od 14.05.2024 na 6 tygodni. Doświadczona opiekunka z dobrą znajomością niemieckiego. Wynagrodzenie: 1700 euro netto plus koszty podróży. Pani 65-lat, 90 kg, porażenie dziecięce. P

2024-04-11 13:15:02
18 dni temu z plock.pl

opieka nad samotnie mieszkajc seniork k. Duisburga/...

Szukamy opiekunki dla samotnie mieszkającej 84-letniej seniorki. Pani porusza się na wózku - jest lift, ma stomię. Potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych i domowych. Cod

2024-03-09 10:14:15
1500 zł
Interkadra
45481 Mülheim
51 dni temu z pracawopiece.pl

SZUKAMY OPIEKUNKI DO MOBILNEJ SENIORKI, NASZTA...

Poszukujemy opiekunki do Niemiec Miejscowość: 47259 DuisburgWynagrodzenie : 1700 euro/mscWymagania: dobry niemiecki Osoby do opieki: Pani 76 lat, 168 cm, 62 kg Udogodnienia: bez nocek, bez dźwigani

2024-02-17 10:14:17
1700 zł
Schwester Pflege
DUISBURG
72 dni temu z pracawopiece.pl

Opiekunka seniorki w Niemczech Nowe

Kontrakt rozpoczyna się od 14.05.2024 na 6 tygodni. Opiekunka seniorki w NiemczechObowiązki Pani 65-lat, 90 kg, porażenie dziecięce. Pani jest po amputacji lewej nogi, od ramion sparaliżowana, na elektrycznym wózku inwalidzkim, który sama obsługuje

2024-04-29 18:00:05
Ethicus Care Premium Sp. z o.o
Duisburg
Dzisiaj z gowork.pl

Opiekun osoby starszej w Polsce

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - pomoc w codziennych czynnościach (m.in. karmienie, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, asysta przy wstawaniu z łóżka), - wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych, pomoc w regularnym przyjmowaniu leków, mierzeniu ciśnienia, t

2024-04-27 07:30:22
InterKadra Sp. z o. o
aplikuj.pl

Recepcja ośrodek wypoczynkowy / opiekun łowiska...

Przyjmiemy osobę do recepcji w obiekcie rekreacyjno - wypoczynkowym ( domki letniskowe , łowisko wędkarskie kąpielisko , klub muzyczny ) . Dajemy mieszkanie . Mile widziane prawo jazdy . Praca w przepięknej turystycznej okolicy . PRACA OD ZARAZ . ADR

2024-01-15 12:02:32
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
MMW sp.z.o.o
lento.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Duisburg