Praca Opiekunka Hagen

Znaleźliśmy 7 ofert
Oferta sponsorowana

Opiekun w domu Seniora

Zakres obowiązków: zabiegi higieniczno-pielęgnacyjne podawanie posiłków kontrola wagi pacjenta, mierzenie ciśnienia, temperatury, poziomu cukru we krwi wykonywanie zleceń lekarskich według obowiązujących procedur

2024-03-27 14:44:02
14221 zł Umowa o pracę
Socco Stuttgart GmbH
praca.pl
Pozostałe ogłoszenia

Opiekunka Seniorki W Niemczech, Hagen, Okolice..

Opiekunka seniorki w Niemczech, Hagen, okolice Dortmund Kontrakt rozpoczyna się od 16.05.2024 na 6 tyg. Opiekunka..

2024-04-29 23:27:02
5 dni temu z eslupsk.pl

Opiekunka seniorki w Niemczech, Hagen, okolice

Wymagania:..

2024-04-23 15:10:02
11 dni temu z egarwolin.pl

2024-04-23 08:28:02
11 dni temu z egorzow.pl

Opiekunka seniorki w Niemczech, Hagen, okolice Dortmund Kontrakt rozpoczyna się od 15.05.2024. Opiekunka od 35 ro..

2024-04-15 23:27:00
19 dni temu z eslupsk.pl

NOWA OFERTA! Poszukiwana opiekunka od 01.11.2022...

NOWA OFERTA! wyjazd na 2 miesiące! 58099 Hagen Nadrenia- Północna Westfalia Poszukujemy niepalącej opiekunki dla 83- letniej Pani (waga 43kg, wzrost 150cm). Schorzenia Seniorki: demencja, in

2024-02-24 10:14:12
MedCare24
70 dni temu z pracawopiece.pl

Opiekunka seniorki w Niemczech, Hagen, okolice...

Opiekunka seniorki w Niemczech, Hagen, okolice Dortmund Kontrakt rozpoczyna się od 15.05.2024. Opiekunka od 35 roku życia z dobrą znajomością niemieckiego, niepaląca (lub paląca na zewnątrz). Wynagrodzenie: 1800 euro netto plus koszty podróży. Pani 9

2024-04-11 13:15:02
23 dni temu z plock.pl

Opiekunka seniorki w Niemczech

Kontrakt rozpoczyna się od 15.05.2024. Opiekunka seniorki w NiemczechObowiązki Pani 90 lat, 58 kg, po bardzo dawnej operacji biodra. Podopieczna ma lekkie problemy z poruszaniem się i dlatego korzysta z rolatora, nie ma demencji, słabo widzi, ale to

2024-04-29 18:00:05
Ethicus Care Premium Sp. z o.o
Hagen
5 dni temu z gowork.pl

Opiekun / Opiekunka Osób Starszych

TWOJE ZADANIA Dzięki nam doświadczysz dobrego połączenia różnorodności i rutyny i zawsze będziesz mieć możliwość wniesienia swojego pomysłu. Jeśli coś nie wyjdzie, wspieramy się i dotyczy to całej DOREAFAMILIE. Ważne jest, aby jakość naszej pracy był

2024-04-17 15:20:13
Rodzaj pracy: Stała
DOREAFAMILIE
praca.pl

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - mycie, - karmienie, - przebieranie, - pielęgnacja. WYMAGANIA: - empatia, - sumienność, - dokładność, - sprawność fizyczna, - doświadczenie w pracy z osobami starszymi, - wykształcenie kierunkowe. OFERUJEMY: - stabilne zatrudnieni

2024-04-30 07:30:22
Willa Seniora Sp. z o.o
aplikuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Hagen