Praca Wismar

Znaleźliśmy 4 oferty

Elektromonter Niemcy - Wismar

Obowiązki: - montaż instalacji elektrycznych na jednostkach pływających, -podłączanie urządzeń elektrycznych, -zamykanie przejść kablowych, -układanie kabli, Nasze wymagania: -doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku -własna działalność..

2024-04-29 06:46:30
Electro Ship Service Production
Wismar
2 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Murarz, praca na budowie, Niemcy - blisko granicy!

Szanowni Państwo, poszukujemy od 22.04.2024 trzech pracowników ogólnobudowlanych (fachowca ze znajomością języka niemieckiego oraz dwóch wykwalifikowanych pracowników). Praca od poniedziałku do piątku po około 9-10 godzin dziennie. Miejscowość..

2024-04-16 14:02:30
KAMAR
Wismar
15 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Elektryk - Elektromonter okrętowy

Twój zakres obowiązków, Samodzielna praca z rysunkiem technicznym, Montaż instalacji elektrycznych uzależniony od stopnia zaawansowania prac na projekcie - od wciągania kabli, białego montażu, po podłączenia różnych systemów elektrycznych we..

2024-04-19 08:40:11
Rodzaj pracy: Stała
TEAM ELECTRIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ...
Wismar, Niemcy
12 dni temu z pracuj.pl

Pracownik produkcji – produkcja kartonów

Twój zakres obowiązków, prosta obsługa maszyn, czynności produkcyjne, kontrola jakości, pakowanie, drobne naprawy, utrzymanie terenów zielonych, sprzątanie hal produkcyjnych odpowiednim sprzętem..

2024-04-09 14:40:41
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
MatchMaker
22 dni temu z pracuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Wismar