Murarz, praca na budowie, Niemcy - blisko granicy!

Miejsce pracy: Wismar
Kraj: Niemcy
Szanowni Państwo,

poszukujemy od 22.04.2024 trzech pracowników ogólnobudowlanych (fachowca ze znajomością języka niemieckiego oraz dwóch wykwalifikowanych pracowników).

Praca od poniedziałku do piątku po około 9-10 godzin dziennie.

Miejscowość pracy: 23966 Wismar, Niemcy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Prace ogólnobudowlane.

Murowanie.

Praca z rysunkiem technicznym.

WYMAGANIA:

Minimum 2-letnie doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych.

Komunikatywną znajomość języka niemieckiego u jednego z Panów.

Własny środek transportu.

ZAPEWNIAMY:

Umowę o pracę.

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

Dopłatę do zakwaterowania.

Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów.

Pomoc w organizacji wyjazdu.

Stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Dodatki do paliwa dla kierowcy.

Pokrywamy koszty paliwa za przejazd Polska – Niemcy .

Narzędzia na miejscu pracy.

Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu.

+48 17 200 - pokaż numer telefonu - 17 200 0021, +48 577 - pokaż numer telefonu - +48 577 731 777 lub +48 577 - pokaż numer telefonu - +48 577 732 777
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi