Praca Wielka Brytania Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Znaleźliśmy 3 oferty

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika przedszkolna - Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany -

2024-03-23 07:31:15
Oxford centre szkoła języków obcych anglojęzyczne...
6 dni temu z aplikuj.pl

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

2024-03-27 11:42:02
Oxford Centre PSA
2 dni temu z placpigal.pl

Zakres obowiązków:- Prowadzenie zajęć wychowawczo-dydaktycznych, sprawowanie opieki nad dziećmi w wieku od 2,5-7 lat, konsultacje z rodzicami.- Prac na dwie zmiany w godzinach: 7:30-15:30, 9:00-17:00. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyż

2024-03-22 18:41:30
od 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
7 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Wielka Brytania