Praca Wielka Brytania Pomocnik kucharza

Znaleźliśmy 2 oferty

PRACA NA STANOWISKO KIEROWCY - pomoc kuchenna...

Praca dla Kobiety w lokalu gastronomicznym w Gorlicach w barze z kuchnią domową na stanowisku kierowcy - pomocy kuchennej (stanowisko łączone) Wymagane prawo jazdy kat.B i doświadczenie w jeździe samochodem. Mile widziane doświadczenie w gastronomii

2024-02-05 07:53:32
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Bar New York
52 dni temu z lento.pl

Pomoc kuchenna

Zakres obowiązków:Bursztyn Medical Spa & Wellness zatrudni pomoc kuchenną. Praca od zaraz. Oferujemy:- umowę o pracę lub umowę zlecenie (stawka godzinowa 25 zł/h) + premie - dofinansowanie do wyżywienia,Zakres obowiązków: - Wykonywanie czynności zwią

2024-03-15 18:41:48
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Bursztyn medical spa & wellness sanatorium...
13 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Wielka Brytania