Praca Pracownik porządkowy Wielka Brytania

Znaleźliśmy 2 oferty

Pracownik Porządkowy – Well Fitness

Dołącz do #TeamWellFitness, który wspiera w budowaniu zdrowych nawyków!Lokalizacja: Well Fitness - Jastrzębie-Zdrój, ul.Turystyczna 5F​Forma zatrudnienia: umowa zlecenieWymagane doświadczenie: nie potrzebujemy..

2024-04-16 15:46:40
Medicover
2 dni temu z erecruiter.pl

Pracownik porządkowy strefy basenowej i plaży...

Zakres obowiązków:obsługa gości hotelowych na plaży hotelowej i przy basenie Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżoweJęzyk: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany Wynagrodzenie brutt

2024-04-08 18:41:27
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Firma Turystyczna HOTEL NEPTUN s.a
10 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Wielka Brytania