Praca w przychodni we Wrocławiu

Znaleźliśmy 8 ofert

Rejestratorka medyczna w poradni okulistycznej

PRACA DLA REJESTRATORKI MEDYCZNEJ w poradni okulistycznej Praca zmianowa, zmiany 7h 35 min w godz. 7-19. Współpraca długoterminowa. Rejestracja oraz kompleksowa obsługa pacjenta Udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług..

2024-04-29 10:34:03
M-Med Centrum Okulistyczne
3,6
5 dni temu - aplikuj przez Nuzle

PRACA DLA REJESTRATORKI MEDYCZNEJ w poradni okulistycznej Rejestracja oraz kompleksowa obsługa pacjenta Udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług Obsługa kasy fiskalnej i aplikacji komputerowych WYMAGANIA: Doświadczenie..

2024-04-29 10:24:56
3,6

Rejestratorka medyczna

Klinika Bocian należy do wiodących ośrodków zajmujących się leczeniem niepłodności w Polsce. Nasza pozycja poparta jest bardzo wysoką skutecznością leczenia oraz systematycznie rosnącą liczbą pacjentów..

2024-04-10 12:35:57
Klinika Bocian
24 dni temu z erecruiter.pl

Rejestrator medyczny / Rejestratorka medyczna

Poszukujemy osoby na stanowisko Rejestratorki / Recepcjonistki do kliniki diagnostyczno -terapeutycznej dla dzieci i młodzieży. (Praca na terenie miasta Wrocław) Rejestrator medyczny / Rejestratorka medycznaZakres obowiązków i zadań: bezpośrednia obs

2024-04-29 18:00:12
O2a Polska Sp. z o.o
5 dni temu z gowork.pl

Rejestratorka medyczna/pracownik biurowy

Zakres obowiązków:Praca w charakterze rejstratorki/rejestratora medycznego - obsługa pacjenta, umawianie wizyt , kontakty telefoniczne, tworzenie grafików, przygotowanie gabinetów oraz inne czynności administracyjno-biurowe związane z funkcjonowaniem

2024-04-29 18:41:22
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
5 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Twój zakres obowiązków, Przyjmowanie pacjentów do rejestracji oraz tworzenie i aktualizacja ich kart medycznych, Prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów, w tym historii chorób, wyników badań oraz diagnoz, Koordynacja wizyt pacjentów,..

2024-04-09 17:40:29
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
KOMPLEMED FITDENT sp. z o.o
25 dni temu z pracuj.pl

Rejestratorka Medyczna/ Rejestrator Medyczny

Twój zakres obowiązków, Osobista, telefoniczna obsługa i rejestracja pacjentów;, Budowanie i utrzymywanie relacji z pacjentami, budowanie pozytywnego wizerunku firmy;, Prowadzenie i nadzór nad harmonogramem wizyt pacjentów oraz harmonogramem..

2024-04-19 09:40:37
GynCentrum Sp. z o.o
15 dni temu z pracuj.pl

Twój zakres obowiązków, Zapewnienie profesjonalnej i sprawnej obsługi pacjenta, Umawianie wizyt lekarskich, fizjoterapeutycznych i diagnostycznych, Udzielanie informacji o oferowanych usługach (telefonicznie, mailowo), Dbanie o profesjonalny..

2024-04-11 14:40:31
Centrum Fizjoterapii FizjoSportMed
23 dni temu z pracuj.pl