Podobne oferty pracy

Staż z urzędu pracy Animator kultury

Opis zadań:zgodnie z programemoferta stażu bez kandydata dla dlugotrwale bezrobotnych Wymagania:Wymagania pożądane: Wykształcenie: średnie zawodoweInne wymagania: wymagane wykształcenie średnie lub wyższe Stypendium brutto: 1 790,3 PLNRodzaj umowy:Ni

2024-04-19 18:41:30
1790 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Traktorzysta

Zakres obowiązków:karmienie bydła, wypychanie obornika Wymagania:Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. TWymagania pożądane: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: uprawnienia do obslugi ciągnika rolniczego z przyczepami Wynagr

2024-04-16 18:41:26
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Stado Ogierów Starogard Gdański Sp. z o...
4 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Dyrektor ds. rozwoju cyfryzacji

Twój zakres obowiązków, Bieżące zarządzanie Działem Rozwoju Aplikacji i Działem IT, Budowanie długoterminowej strategii cyfryzacji przedsiębiorstwa począwszy od wyznaczenia kierunków rozwoju aplikacji ERP, WMS, TMS, APS, LMS, Opracowanie koncepcji..

2024-03-21 10:40:38
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O
3,8
30 dni temu z pracuj.pl