Praca Mechanik Venlo

Znaleźliśmy 5 ofert

Mechanik naczep ciężarowych

Opis stanowiska:Diagnostyka i naprawa naczepRemonty, konserwacja podwoziaWymiany eksploatacyjne: oleje, płyny, filtryWymagania:Doświadczenie na samodzielnym stanowisku mechanika pojazd ów samochodowychZnajomość języka angielskiego w stopniu komunikat

2024-04-17 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
Venlo
8 dni temu z jobs.pl

Pomocnik mechanika

Szczeg óły:mycie naczepwymiana opondrobne naprawy przy samochodach ciężarowych (wymiana klamki, rolety, lampy itd.)obsługa narzędzi technicznychpodstawienie naczepy do myciaOczekujemy:dyspozycyjności do pracy na dłuższy okres czasumile widziane prawo

2024-04-17 11:53:52
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Venlo

Mechanik naczep - z przeszkoleniem

Twój zakres obowiązków, diagnostyka i naprawa układów mechanicznych, elektrycznych i hydraulicznych, remonty podwozia, usuwanie uszkodzeń burt i plandek, naprawy powypadkowe, przygotowanie do przeglądu technicznego (MOT)..

2024-04-11 15:40:32
PLUSJOB POLAND Sp. z o. o
Venlo, Holandia
14 dni temu z pracuj.pl

Twój zakres obowiązków, Diagnostyka i naprawa naczep, Remonty, konserwacja podwozia, Wymiany eksploatacyjne: oleje, płyny, filtry..

2024-04-10 15:40:50
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Covebo Work Office Sp. z o. o
15 dni temu z pracuj.pl

Mechanik samochodowy Holandia od zaraz. Region:...

Mechanik samochodowy Holandia od zaraz. Region: Eindhoven, Venlo, Zaandam, Dordrecht. Miejsce pracy: Eindhoven (Holandia)Numer referencyjny: jobs.plForma zatrudnienia: Pełny etat Opis stanowiska:Mechanik samochodowy Holandia od zaraz. Diagnostyka, na

2024-02-15 11:00:08
INJOBS.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Eindhoven
70 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Venlo