Praca Mechanik Breda

Znaleźliśmy 3 oferty

Mechanik samochodowy

NXT. Start to zespół osób, których nadrzędnym celem jest dopasowanie idealnej oferty pracy do Twoich kwalifikacji i wymagań. Specjalizujemy się w rekrutacji w zawodach produkcyjnych i technicznych. Podejmując przez nas pracę decydujesz się na..

2024-04-22 11:06:29
NXT. START
Breda
7 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Mechanik maszyn

Opis stanowiska:Diagnostyka stanu technicznego, uszkodzeń i usterek w maszynachPrzeprowadzanie kompleksowych napraw maszyn zgodnie ze specyfikacjąInstalowanie i uruchamianie maszynWymagania:Doświadczenie na samodzielnym stanowisku mechanika maszynZna

2024-04-17 11:53:57
Rodzaj pracy: Stała
Breda
12 dni temu z jobs.pl

Twój zakres obowiązków, Diagnostyka stanu technicznego, uszkodzeń i usterek w maszynach, Przeprowadzanie kompleksowych napraw maszyn zgodnie ze specyfikacją, Instalowanie i uruchamianie maszyn..

2024-04-10 15:40:50
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Covebo Work Office Sp. z o. o
Breda, Holandia
19 dni temu z pracuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Breda