Praca Mechanik Rotterdam

Znaleźliśmy 3 oferty

Mechanik do napraw dźwigów hydraulicznych Rotterdam

Poszukiwani doświadczeni mechanicy do konserwacji i napraw dźwigów hydraulicznych w zakładach petrochemicznych w porcie w Rotterdamie. Umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą . Min 40 godzin tygodniowo - praca również w weekendy . Okres zatrudnie

2024-03-20 19:16:49
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Seneco
40 dni temu z lento.pl

Mechanik

Opis stanowiska:Poszukujemy zmotywowanego i wykwalifikowanego mechanika do naszego zespołu. Jako mechanik będziesz odpowiedzialny za montaż, konserwację i naprawę systemów i urządzeń mechanicznych. Będziesz pracować na szerokiej gamie maszyn i instal

2024-03-27 21:27:05
Trummer Personalservice Opole Sp. z o. o
Holandia, Rotterdam
33 dni temu z infopraca.pl

MECHANIK - praca ZAGRANICĄ - od ZARAZ

JobRun jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 14017, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów.Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy kandydatów d

2024-02-13 11:00:02
JobRun
Rotterdam
76 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Rotterdam