Praca Key Account Manager Ukraina

Znaleźliśmy 2 oferty

Key Account Manager (m/k) Nowe

Posiadasz doświadczenie na stanowisku handlowym w branży medycznej/przemysłowej? Współpraca z klientami na zasadach contract manufacturing nie jest Ci obca? Biegle posługujesz się językiem angielskim? Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy! Do Twoich o

2024-05-03 11:53:59
Dzisiaj z jobs.pl

Key Account Manager (m/k)

Obowiązki: Posiadasz doświadczenie na stanowisku handlowym w branży medycznej/przemysłowej? Współpraca z klientami na zasadach contract manufacturing nie jest Ci obca? Biegle posługujesz się językiem angielskim? Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy!

2024-04-17 05:25:38
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Trenkwalder
3,0
16 dni temu z infopraca.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Ukraina