Praca Magazynier Ukraina

Znaleźliśmy 4 oferty

Magazynier

Twój zakres obowiązków, Praca przy przewożeniu półproduktów między budynkami produkcyjnymi oraz stanowiskami, Obsługa wózków widłowych i urządzeń znajdujących się w transporcie wewnętrznym, Realizacja obowiązków związanych z obsługą urządzeń do..

2024-04-23 16:40:35
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Stelweld spółka z o.o
3,4
2 dni temu z pracuj.pl

Magazynier części samochodowych - możliwość zatrudnienia...

Zakres obowiązków:PRACA NA MAGAZYNIE CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH, OBSŁUGA KOMPUTERA, ZNOSZENIE I PAKOWANIE ZAMÓWIEŃ Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodoweJęzyk: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - n

2024-04-11 18:41:19
od 5300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Mtuning spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
14 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Operator Wózka Widłowego - Magazynier

Twój zakres obowiązków, Dostarczanie komponentów na linie produkcyjne przy użyciu wózka widłowego w oparciu o cykl produkcji, Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych, Rozładunek pojemników z komponentami i umieszczanie ich na liniach..

2024-04-12 12:40:46
Elica Group Polska
13 dni temu z pracuj.pl

Magazynier

Twój zakres obowiązków, Zapraszamy osobę odpowiedzialną na stanowisko kierownika logistyki wewnętrznej i gospodarki magazynowej., Planowanie i nadzór nad procesami pracy na magazynie,, Administrowanie stanem magazynowym,, Nadzór i zarządzanie..

2024-03-28 12:40:36
FUNDACJA NIEZNISZCZALNA UKRAINA
28 dni temu z pracuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Ukraina