Praca Ukończone studia w Zaczernie

Znaleźliśmy 5 ofert

Inżynier sieciowy

Wymagania Wykształcenie średnie, Doświ

2024-03-22 08:23:01
48 dni temu z biurokarier.prz.edu.pl

Wymagania Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Elektronika, Robotyka, Informatyka

2024-02-10 08:23:04
89 dni temu z biurokarier.prz.edu.pl

Inżynier elektroenergetyk

Zakres obowiązków:- Współpraca z klientem i współpracownikami w celu zapewnienia właściwej komunikacji na placu budowy- Praca przy utrzymaniu linii elektroenergetycznej,- Prace ogólnobudowlane- Prace przy wymianie elementów konstrukcji, wymianie ospr

2024-04-23 18:41:27
od 7000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ELPATOR SP. Z O.O
16 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Inżynier elektryk

Twój zakres obowiązków, Prowadzenie kontraktów na roboty budowlane (wielobranżowe w tym głównie elektryczne i fotowoltaiczne): przygotowywanie procesu rozpoczęcia budowy, przygotowywanie planu zamówień materiałów, urządzeń i innych związanych z..

2024-04-22 12:40:40
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ML SYSTEM S.A
17 dni temu z pracuj.pl

Inżynier Sprzedaży / Specjalista ds. Sprzedaży

Twój zakres obowiązków, aktywna sprzedaż usług obróbki cieplnej metali, obsługa obecnych klientów, poszukiwanie nowych klientów, codzienna praca w międzynarodowym środowisku, rozwój profesjonalnych relacji z klientami, regularna komunikacja z..

2024-04-23 14:40:41
Bodycote polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
16 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Ukończone studia Zaczernie