Praca Ukończone studia w Piekarach Śląskich

Znaleźliśmy 4 oferty

Magister- 7500 netto- Piekary Śląskie

Apteka Słoneczna w PIEKARACH ŚLĄSKICH zatrudni MAGISTRA FARMACJI Osobie zatrudnionej na powyższym stanowisku oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodze

2024-03-18 13:10:00
10 dni temu z praca.farmacja.pl

Inżynier/Technik utrzymania ruchu

Zakres obowiązków:Transfer i uruchomienie procesu produkcyjnego w PolsceOdpowiedzialność za naprawę maszyn i szczegółową konserwację, śledzenie wyników konserwacji i udział w projektach udoskonalania linii produkcyjnej

2024-02-21 21:22:07
GI Group
36 dni temu z pl.gigroup.com

Inżynier/ Technik Elektronik / Tychy/ jedna zmiana

Wymagania: wykształcenie wyższe/średnie techniczneznajomość oprogramowania wspomagającego projektowaniedoświadczenie w branży górniczej lub znajomości wymogów dyrektywy ATEX- mile widziane

2024-02-06 18:22:19
GI Group
51 dni temu z pl.gigroup.com

Inżynier / technolog chemii Nowe

Twój zakres obowiązków, Ustawianie pomiarów, ustawianie maszyn i weryfikowanie procesów tworzenia pulpy z surowców., Przeprowadzanie testów., Uczestnictwo w projektach badawczych i ciągłe doskonalenie., Szkolenie personelu w zakresie ustalonych..

2024-03-28 11:40:43
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Smart solutions hr spółka z ograniczoną...
Dzisiaj z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Ukończone studia Piekary Śląskie