Praca Roznoszenie paczek w Białymstoku

Znaleźliśmy 6 ofert
Oferta sponsorowana

Kurier dostawca jedzenia - praca od zaraz, 6000zł/mies

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Co robimy w pracy? Dowozimy :). Jedzenie lub zakupy. Jak będzie wyglądała Twoja praca? Twoje zadania krok po kroku: 1. Odpalasz aplikację 2. Widzisz kurs i akceptujesz go. 3. Udajesz się do lokalizacji wskazanej przez nawigację w a

2024-04-09 15:30:16
City Drive
aplikuj.pl
Pozostałe ogłoszenia

Kierowca / kurier kat B

Zatrudnię kierowcę kat B do dystrybucji przesyłek drobnicowych ( w większości palety, półpalety ) busem - kontener 8paletowy z windą. Obsługiwany obszar - północno-zachodnia część Białegostoku i bliskie okolice. Praca od poniedziałku do piątku Wymaga

2024-04-22 15:47:37
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
TransBia
3 dni temu z lento.pl

City Drive
4,8
16 dni temu z aplikuj.pl

Kurier - Kierowca kat. B

Twój zakres obowiązków, Podwykonawca Firmy DPD zatrudni na stanowisko Kierowca KURIER, Wymagania:, prawo jazdy kat. B, doświadczenie w jeździe autem typu BUS, doświadczenie na stanowisku kuriera (będzie atutem), umiejętność organizowania dnia..

2024-04-19 12:40:37
Rodzaj pracy: Stała
Mariusz Knieć
6 dni temu z pracuj.pl

Twój zakres obowiązków, Dostarczanie przesyłek do klientów zgodnie z ustalonym harmonogramem, Załadunek i rozładunek towarów, Dokładanie wszelkich starań, aby przesyłki dotarły do odbiorcy w nienaruszonym stanie, Prowadzenie samochodu dostawczego..

2024-04-12 23:40:02
SERVISCO PRZESYŁKI EKSPRESOWE sp. z o.o
13 dni temu z pracuj.pl

Praca dla kuriera

Szukamy osób chętnych do pracy na stanowisku Kurier miejski.Kim jesteśmy?Flow Apps to zaufany i polecany partner flotowy dla aplikacji Glovo, Uber Eats, Stuart, Xpress Delivery, Jush, Bolt Food, Uber, Bolt czy Free Now. Umożliwiamy naszym kurierom os

2024-03-29 11:00:24
FLOW APPS sp. z o.o
27 dni temu z gowork.pl

Kurier, dostawca: Glovo, Wolt, Uber Eats - praca...

Bez fałszywej skromności - jesteśmy jedną z największych firm rozliczeniowych w PL obsługujących aplikacje przewozowe - takie, jak Glovo, Uber, Wolt. Nasz zespół to kilkanaście tysięcy kurierów i kierowców od Kołobrzegu, aż po Krupówki. W każdym więk

2024-03-31 11:00:28
CITY DRIVE POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
25 dni temu z gowork.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Roznoszenie paczek Białystok