Praca Rozliczanie PIT-ów w Wyszkowie

Znaleźliśmy 2 oferty

SAMODZIELNY KSIĘGOWY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: finanse i rachunkowość - Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: - Wynagrodzenie brutto: od 11

2024-03-08 07:31:34
Mpsystem spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
20 dni temu z aplikuj.pl

Główny księgowy / Główna księgowa

Twój zakres obowiązków, Nadzorowanie i koordynowanie działu księgowości w firmie, Opracowywanie i monitorowanie budżetu firmy, Prowadzenie i kontrola księgowości, Sporządzanie sprawozdań finansowych i analiz ekonomicznych, Współpraca z organami..

2024-03-12 19:40:07
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
MAR-POL Mariola Dąbrowska
4,5
16 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Rozliczanie PIT-ów Wyszków