Praca Operowanie wózkiem widłowym w Szczecinie

Znaleźliśmy 7 ofert
Oferta sponsorowana

Operator Wózka Widłowego (Pracownik Terminalu)

Co możemy Ci zaoferować:Umowę o pracę w międzynarodowej korporacji,Praca na pełen etat w godzinach 6-14, 14-22, 22-6, od pon do pt,Zatrudnienie od zaraz,Benefity: opieka medyczna, karta multisport, wczasy pod gruszą,Pensję podstawową + premię co mies

2024-04-20 15:20:38
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Schenker Sp. z o. o
praca.pl
Pozostałe ogłoszenia

Operator wózka widłowego

Operator wózka widłowego – jedna zmiana! Miejsce pracy: Kablowa, Szczecin Zadania: Praca na magazynie w branży logistycznej Pakowanie oraz przygotowanie asortymentu do wysyłki Wymagania: Gotowość do pracy fizycznej od poniedziałku do piątku w przedzi

2024-01-06 09:40:03
Manpower
109 dni temu z manpower.pl

4 dni temu z praca.pl

Zakres obowiązków: Operowanie wózkami widłowymi różnego rodzaju Załadunek i rozładunek dostaw Składowanie towarów na regałach magazynowych Przestrzeganie BHP

2024-04-14 06:31:02
praca.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
10 dni temu z mycv.pl

Operator wózka widłowego - Szczecin

Grupa Kapitałowa 'SPECJAŁ' Lider dystrybucji artykułów spożywczych zatrudni na stanowisko: Operator wózka widłowego Operator wózka widłowego - Szczecin Magazynierzy w Naszej Firmie: -

2024-03-08 15:36:57
PPHU Specjał Sp. z o. o
47 dni temu z hrlink.pl

Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz! https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=0b01a35136c84176885e7d55b18b56ba TE Connectivity oddział w Szczecinie rozwija się prężnie od 2018. Fabryka należy do gałęzi energetyczn

2024-02-13 09:49:04
Tyco Electronics TE Connectivity
71 dni temu z lento.pl

Magazynier - Operator Wózka widłowego

Magazynier - Operator Wózka widłowegoTwój zakres obowiązków Załadunek i rozładunek towaru. Kontrola ilościowa, oraz jakościowa przyjmowanego towaru. Przygotowanie towaru do wysyłki. Rozlokowanie towarów. Wypełnianie dokumentacji magazynowej. Czynny u

2024-03-02 11:00:31
INCOM POLSKA SP.Z.O.O
2,3
53 dni temu z gowork.pl

Operator Wózka Widłowego

Twój zakres obowiązków, Obsługa wózka widłowego w celu transportu towarów i materiałów na terenie magazynu., Bezpieczny i dokładny załadunek oraz rozładunek towarów zgodnie z procedurami., Przestrzeganie norm bezpieczeństwa oraz zapewnienie..

2024-03-26 12:40:36
Kuehne+Nagel Sp. z o.o
29 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Operowanie wózkiem widłowym Szczecin