Praca Montaż zlewów w Katowicach

Znaleźliśmy 4 oferty
Oferta Regionalna

Koordynator/Rekrutacja Opiekunów Osób starszych Top ogłoszenie

Estinapflege poszukuje Koordynatora/Rekrutacja Opiekunów Osób starszych Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży usług pielęgnacyjnych, z siedzibą w Zielonej Górze Poszukujemy doświadczonego Koordynatora/Rekrutacja Opiekunów Osób..

2024-04-17 10:27:30
1800 - 4000 zł
Estinapflege
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Hydraulik -Praca w Niemczech, dobre warunki

RITMO Zeitarbeitsagentur GmbH poszukuje Monterów instalacji sanitarnych, grzewczych i chłodzących Zadania na stanowisku pracy Instalacja, modernizacja i utrzymanie instalacji grzewczych, sanitarnych i chłodniczych w obiektach prywatnych i przemysłowy

2024-04-12 09:21:46
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
RITMO GmbH
6 dni temu z lento.pl

HYDRAULIK

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe - Uprawnienia: Skrupulatność,Punktualność,Rzetelność - Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 rok na stanowisku hydraulika l

2024-04-10 07:31:06
Astrea Sp z o.o
8 dni temu z aplikuj.pl

Hydraulik

Zakres obowiązków:- Wykonywanie instalacji wody zimnej oraz ciepłej, wykonywanie instalacji kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania. Wykonywanie montażu i instalacji klimakonwektorów.- Miejsce wykonywania zlecenia: teren Katowic.- Zlecenie wykonywan

2024-04-09 18:41:32
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
9 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Hydraulik

Firma budowlana podejmie współpracę z doświadczonym hydraulikiem. Praca na terenie Holandii - Groningen. HydraulikObowiązki zgrzewanie rurbiały montażinstalacje hydrauliczneogrzewanie podłogoweWymagania działalność gospodarcza lub gotowość do jej pod

2024-04-04 11:00:26
REGESS
14 dni temu z gowork.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Montaż zlewów Katowice