Praca Montaż rusztowań w Bytomiu

Znaleźliśmy 4 oferty

PRACOWNIK BUDOWLANY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Inne wymagania: doświadczenie - Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: - Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN - Opis wynagrodzenia: praca na tereni

2024-03-13 07:31:10
Zakład Remontowo-Budowlany Janina Balińska
52 dni temu z aplikuj.pl

ZATRUDNYCHIĘ PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH

Jesteśmy firmą dekarską poszukującą osób gotowych podjąć prace na stanowisku Dekarza oraz pomocnik Dekarza. Wykonujemy głównie pokrycia połaci dachowych w systemie papowym. Prowadzimy stały nabór! Prace możesz zacząć u nas od umowy zlecenie bądź prac

2024-04-16 11:17:00
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Firma ogólnobudowlana
18 dni temu z lento.pl

Pracownik budowlany

Zakres obowiązków:prace murarskie, tynkarskie, dociepleniowe, układanie kostki brukowej Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: wykształcenie zawodowe, konieczny brak przeciwwskazań do pracy na wysokości, wyma

2024-04-09 18:41:32
do 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE JAROSŁAW...
25 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Zakres obowiązków:prace budowlanie Wymagania:Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweInne wymagania: doświadczenieWymagany staż pracy: lata: 5 Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na okres próbnySposób

2024-03-12 18:41:20
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
53 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Montaż rusztowań Bytom