Praca Kierowanie autobusem w Gdańsku

Znaleźliśmy 4 oferty

Asystent Projektanta Konstrukcji Budowlanych Top ogłoszenie

Jak będzie wyglądała Twoja praca? będziesz opracowywał projekty koncepcyjne, techniczne oraz wykonawcze w zakresie konstrukcji budowlanych będziesz pracował w środowisku CAD i BIM będziesz wykonywał obliczenia statyczne i wytrzymałościowe..

2024-04-18 13:59:10
Firma Projektowa (branża budowlana)
2 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Praca dla kierowcy autobusu

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: KIEROWCA AUTOBUSU. Wymagania: - Prawo jazdy kat. D, - Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej (przewóz osób), - Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów kat. D, - Uczciwość oraz punktualność, - Dyspozycyjność

2024-01-05 17:30:03
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Firma transportowa
106 dni temu z lento.pl

Pks Elbląg Kierowca Autobusu kat. D

Kierowca autobusu na liniach komunikacji miejskiej, dalekobieżnej oraz FLIXBUS Miejsce pracy: Elbląg Zakres obowiązków: kierowanie autobusem na wyznaczonych trasach zgodnie z rozkładem jazdy obsługa podróżnych obsługa urządzeń mobilnych tj. : kasa fi

2024-03-29 07:33:13
PKS ELBLĄG
22 dni temu z lento.pl

Kierowca autobusu miejskiego (kat. D)

Twój zakres obowiązkówprawidłowa eksploatacja prowadzonego autobusu,dbania o powierzone mienie,prowadzenie autobusów zgodnie z zasadami ruchu drogowego,umiejętności skutecznego działania pod presją czasu..

2024-02-05 13:05:55
Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o
75 dni temu z erecruiter.pl

Kierowca autobusu kat. d/motorniczy tramwaju...

Zakres obowiązków:Bezpieczne, punktualne wykonywanie przewozów pasażerów na liniach komunikacyjnych spółki, obsługa pasażerów (informacja, sprzedaż biletów), informowanie o zauważonych na trasie nieprawidłowościach oraz usterkach pojazdu. Praca od po

2024-04-11 18:41:20
do 6800 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Gdańskie autobusy i tramwaje spółka z ograniczoną...
9 dni temu z Gdański Urząd Pracy

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Kierowanie autobusem Gdańsk