J.S Hamilton Poland Sp. z o.o.

5 ocen
Sebastian Jakubiec
11 październik 2022 13:06
Zawsze wszystko git, badania w 90% terminowo :)
pokaż więcej...
Damien Lucas
07 wrzesień 2022 13:04
Nie wszyscy są tam mili ale za to da radę załatwić z nimi wszystko bez długiego stania w kolejkach
pokaż więcej...
Andrzej Kollmetz
18 czerwiec 2022 21:39
Ciężko na razie dojechać że względu na roboty drogowe ale jest ok da rade
pokaż więcej...
Karol S
05 sierpień 2021 09:24
przywożąc próbki do badań , dla firmy stanąłem na miejscu dla zarządu , bardzo terytorialny PAN ochroniarz poinformował mnie o tym fakcie, nie racząc wskazać miejsca dla gości, które przy wjeździe, w liczbie 4 sztuk stały obstawione pachołkami, powiedział że jego to nie interesuje i mam sobie stanąć poza terenem firmy. Poza tym aby się dowiedzieć gdzie zostawić próbki musiałem wejść do 3 pomieszczeń, aby w końcu znaleźć właściwe. Jak ktoś lubi być traktowany jak intruz to polecam
pokaż więcej...
Barbara Socha
28 maj 2020 13:20
Otrzymałam dwumiesięczną "ofertę płatnych praktyk" od Moniki Wantke. Jeden miesiąc miał być dobrowolny, drugi miesiąc miał być płatny 1000 zł. Niestety, po miesiącu odmówiono mi współpracy z braku finansów, jednak mogłam zostać bezpłatnie, więc zrezygnowałam bo nie było to zgodne z założeniami. W międzyczasie obiecywano mi niejednokrotnie zatrudnienie w różnych pracowniach ponieważ ktoś się zwalniał, żeby po kilku dniach usłyszeć że jednak firma ma wstrzymane zatrudnienia. Opinie praktykanta wystawiono mi bez zarzutów ponadto napisano, że wręcz wykazałam się sumiennością i starannością co całkowicie uważam za prawdę. Bardzo się zawiodłam na tej firmie i czuję się oszukana. Na koniec powiedziano mi, że moje CV leży na wierzu i "jak coś się zwolni" to od razu do mnie zadzwonią. Minęło pół roku i w dalszym ciągu nikt nie dzwonił. Osoby pracujące tam, zaliły się na niskie zarobki, 2100 zł, a na częstych zebraniach laboranci byli doprowadzani do płaczu, jednak nie wiem o czym tam mówiono bo nie byłam na nie zapraszana, widziałam przez szybę, kiedy na ten czas zostawałam na pracowni i zajmowałam się badaniami.
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o J.S Hamilton Poland Sp. z o.o.

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J.S Hamilton Poland Sp. z o.o.
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości