Praca Hanower

Znaleźliśmy 6 ofert
Promowane (pokaż tylko promowane)
Oferta Wyróżniona

Francja sezon letni hotele pokojówki

Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy powstałą w 2013 roku która zajmuję się rekrutacją personelu do pracy w całej Uni Europejskiej. Obsługujemy wiele branż. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy. OPIS STANOWISKA Opis stanowiska:.

2024-04-17
Biuro Pośrednictwa pracy Cekal
Paryż
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Praca w hotelach w Irlandii

O naszej firmie: Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy powstałą w 2013 roku która zajmuję się rekrutacją opiekunek osób starszych oraz personelu do hoteli do pracy w całej Uni Europejskiej. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy..

2024-04-17
Cork

Электрик с VCA в Бельгию

Электрик Работа в Бельгии О нас: С 2019 года наша компания реализует крупнейшие долгосрочные контракты с международными лидерами. За это время мы реализовали более 50 проектов в таких странах, как Германия, Бельгия, Голландия, Франция. Наша.

2024-04-16
40 - 50 zł
Nowima
Bruksela
2 dni temu - aplikuj przez Nuzle
Oferta sponsorowana

Recepcjonist(k)a

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Meldowanie i wymeldowywanie Gości zgodnie z procedurami i standardami obowiązującymi w obiekcie • Dbanie o bezpieczeństwo i komfort Gości podczas ich pobytu • Dokonywanie rezerwacji pokoi hotelowych • Udzielanie informacji na tem

2024-02-21 07:30:29
AE FAVORITE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
aplikuj.pl
Pozostałe ogłoszenia

Ładowacz

OCZEKUJEMY: Sprawności fizycznej Gotowości na dojazd do pracy prywatnym samochodem OFERUJEMY: Wynagrodzenie 1620-1820 euro netto (na rękę) Możliwość pobierania zaliczek Niemiecką umowę o pracę na czas nie określony Świadczenia socjalne z tytułu zatru

2024-04-16 16:50:20
Rodzaj pracy: Stała
ASMO Solutions
5,0
2 dni temu z gratka.pl

Elektryk ,Malarz, 16€ netto na godz.+zakwaterowanie

Prężnie działająca Niemiecka Firma w 72762 Reutlingen Poszukuje: Elektryk - z komunikatywnym niemieckim Pomoc Elektryka - niemiecki podstawowy Malarz- komunikatywny niemiecki Firma zapewnia - niemiecką umowę o pracę na pełny etat - darmowe..

2024-04-15 08:56:17
Jobserwis
Hanower
3 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Kierowca

Oferta Uwaga: w obecnej chwili brak miejsc na tę ofertę pracy sprawdź w innym terminie lub zostaw kontakt poprzez formularz Szukasz sprawdzonej firmy niemieckiej? Ta oferta jest dla Ciebie! Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy: KIEROWCY KATEG

2024-04-15 08:50:01
Dungito Polska Sp. Z o.o
Hanower, Niemcy
3 dni temu z gratka.pl

Blacharz Samochodowy

Dla naszego Klienta niemieckiego, poszukujemy kilku osób na stanowisko: Blacharz samochodowy ( praca dla 5 osób) Kilka lokalizacji ( np Hanower, Augsburg, okolice Monachium itd ) Niemiecka umowa o pracę. Pracodawca oferuje zakwaterowanie w..

2024-04-15 10:24:09
Grantis
Hanower

Kierowca C+E, OD 2800/3050 euro na rękę, chłodnia...

Uwaga: w obecnej chwili brak miejsc na tę ofertę pracysprawdź w innym terminie lub zostaw kontakt poprzez formularzSzukasz sprawdzonej firmy niemieckiej? Ta oferta jest dla Ciebie! Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy:KIEROWCY KATEGORII C+EKL

2024-01-11 05:25:38
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Niemcy, Hanower, Niemcy
98 dni temu z infopraca.pl

Kierowca C+E Niemcy okolice Hanower/Bremy silos...

Werkservice poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko: KIEROWCY C + E Miejsce pracy: Niemcy okolice Hanower/Bremy Wymagania: aktualne prawo jazdy CE z kodem 95 i karta kierowcy, minimum półroczne doświadczenie w zawodzie kierowcy..

2024-03-07 12:42:56
Werkservice
Hanower
42 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Kelner(k)a

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Serwowanie dań z karty z uwzględnieniem indywidualnych preferencji Gościa • Pomoc w wyborze pozycji z menu • Przygotowywanie napojów • Przestrzeganie zasad higieny i utrzymanie czystości w restauracji WYMAGANIA: • Doświadczenie n

2024-03-04 11:30:15
aplikuj.pl

Pracownik ds. Obsługi Bagażu na Lotnisku

Twój zakres obowiązków: Przenoszenie i Załadunek Bagażu: Zajmowanie się transferem bagażu z terminala do samolotu i umieszczanie go w lukach bagażowych. Odbiór i Dostarczanie Bagażu: Wyciąganie bagażu z samolotu, transport na lotnisko i umieszczanie

2024-03-06 08:00:02
11000 - 13000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
HPD Südliche Weinstraße GmbH
praca.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Hanower