Praca Fryburg

Znaleźliśmy 6 ofert
Promowane (pokaż tylko promowane)
Logo elektron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Oferta Wyróżniona

elektryk, operator maszyn, monter konstrukcji,Hiszpania Nowe

SZUKAMY PRACOWNIKÓW Firma Aton Sp Z.o.o. zaprasza do współpracy. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firma w dziedzinie budowy farm fotowoltaicznych. Jeżeli jesteś głodny wrażeń i chętnie podejmujesz wyzwania oraz masz ochotę nabyć nowych.

2024-05-03
ATON GROUP Sp. z o.o
Madryt
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle

DEKARZ, HOLANDIA

UWAGA !! JEŻELI NIE POSIADASZ DOŚWIADCZENIA JAKO DEKARZ, PROSIMY NIE APLIKOWAĆ NA TO STANOWISKO. Opis Stanowiska: Holenderska firma dekarska poszukuje doświadczonych dekarzy do dołączenia do naszego zespołu. Idealny kandydat powinien posiadać.

2024-04-25
18000 - 23000 zł
bouwwerving
Tilburg
8 dni temu - aplikuj przez Nuzle
Oferta sponsorowana

Recepcjonist(k)a

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Meldowanie i wymeldowywanie Gości zgodnie z procedurami i standardami obowiązującymi w obiekcie • Dbanie o bezpieczeństwo i komfort Gości podczas ich pobytu • Dokonywanie rezerwacji pokoi hotelowych • Udzielanie informacji na tem

2024-02-21 07:30:29
AE FAVORITE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
aplikuj.pl
Pozostałe ogłoszenia

Mechanik pojazdów ciężarowych - praca w Niemczech

German Work to niemiecka agencja pracy tymczasowej. Wyróżnia nas unikatowe podejście do pracowników. W naszej bazie znajduje się ponad 12.000 klientów, mamy zatem stały dopływ nowych ofert pracy dla pracowników technicznych. Dzięki temu jesteśmy..

2024-04-29 07:41:37
German Work
Fryburg
4 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Kierowca

Oferta Nie znasz języka i chcesz zarabiać w EURO? Dzięki nam znajdziesz pracę w Niemczech! Rekrutujemy dla naszego niemieckiego klienta, rodzinnej firmy z okolic Freiburga na: Kierowców z kategorią C+E KLIENT OFERUJE: Pensja 2550/2750 Euro na rękę Pr

2024-04-26 08:50:04
Rodzaj pracy: Stała
Dungito Polska Sp. Z o.o
Fryburg, Niemcy
7 dni temu z gratka.pl

Serwisant

WYMAGANE: Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego Wieloletniego doświadczenia na stanowisku serwisanta Prawa jazdy kat. B OFERUJEMY: Pensję 3200/3400 euro brutto Bezpośrednie zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy Niemiecką umowę o pracę Niemie

2024-04-16 16:50:20
ASMO Solutions
5,0
17 dni temu z gratka.pl

Kierowca

Oferta Uwaga: w obecnej chwili brak miejsc na tę ofertę pracy sprawdź w innym terminie lub zostaw kontakt poprzez formularz Dla naszego Klienta, stabilnej niemieckiej firmy specjalizującej się w transportach BDF poszukujemy: Kierowców z kategorią C+E

2024-04-10 08:50:05
23 dni temu z gratka.pl

Kierowca CE, 2170/2370 Euro na rękę, BDF, Fryburg...

Uwaga: w obecnej chwili brak miejsc na tę ofertę pracysprawdź w innym terminie lub zostaw kontakt poprzez formularzDla naszego Klienta, stabilnej niemieckiej firmy specjalizującej się w transportach BDF poszukujemy:Kierowców z kategorią C+E KLIENT OF

2024-02-04 15:25:27
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Niemcy, Fryburg, Niemcy
89 dni temu z infopraca.pl

Kierowca CE, 2550/2750 Euro na rękę, solo z osią...

Nie znasz języka i chcesz zarabiać w EURO? Dzięki nam znajdziesz pracę w Niemczech! Rekrutujemy dla naszego niemieckiego klienta, rodzinnej firmy z okolic Freiburga na:Kierowców z kategorią C+EKLIENT OFERUJE:Pensja 2550/2750 Euro na rękę Pracę bezpoś

2024-01-05 21:25:42
119 dni temu z infopraca.pl

Kelner(k)a

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Serwowanie dań z karty z uwzględnieniem indywidualnych preferencji Gościa • Pomoc w wyborze pozycji z menu • Przygotowywanie napojów • Przestrzeganie zasad higieny i utrzymanie czystości w restauracji WYMAGANIA: • Doświadczenie n

2024-03-04 11:30:15
aplikuj.pl

Fizjoterapeuta/Masażysta/Ergoterapeuta

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wykonywanie masaży i fizjoterapii z dojazdem do pacjentów Praca w zakładach pracy i placówkach WYMAGANIA: Dobra znajomość języka niemieckiego Państwowe kwalifikacje zawodowe jako fizjoterapeuta lub technik masażysta (dyplom) Znajom

2024-03-15 22:30:16
aplikuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Fryburg