Praca Operator maszyn Finlandia

Znaleźliśmy 4 oferty

Programista Operator maszyn CNC Finlandia

Operator / Programista CNC - Heidenhain Siemens Mazatrol Fanuc Miejsca pracy - różne lokalizacje w Finlandii poszukujemy operatorów, programistów oraz mechaników maszyn CNC do pracy w Finlandii Obowiązki: obsługa i programowanie maszyn CNC..

2024-04-11 19:16:37
EastGate Recruitment
5,0
8 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Operator prasy wykrawającej / Operator maszyn...

Miejsce pracy: Finlandia. Forma pracy:Pełny etat Umowa:Umowa o pracę Liczba wakatów: 3 16,00-18,00 Euro za godzinę brutto dodatki za pracę na zmianę wieczorną +1,32 eur/h Operator maszyn CNC (wykrawarka + laser) kontrola wyrobów pod kątem..

2024-04-16 11:20:51
D D Invest
Jyvaskyla
3 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Opis stanowiska:obsługa i programowanie maszyn CNC Frezarek i Tokarek: Heidenhain Siemens Mazatrol Fanucprodukcja średniej wielkości element ówWymagania:komunikatywna znajomość języka angielskiego doświadczenie prawo jazdy kat. B umiejętność programo

2024-04-17 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
Finlandia
2 dni temu z jobs.pl

Operator maszyn CNC drewna

Opis stanowiska Operator obrabiarki CNC Miejsce pracy: Finlandia, Liczba wolnych miejsc: 3 Kontrakt z firmą w Finlandii obsługa obrabiarki CNC ( Homag ) utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz dbaniem o stan techniczny maszyn kontrola jakościowa

2024-01-25 07:58:02
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
D D Invest
85 dni temu z lento.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Finlandia