Praca Elektryk Finlandia

Znaleźliśmy 2 oferty

Elektryk monter podzespołów elektronicznych Finlandia

Obowiązki: montaż szaf elektrycznych i rozdzielnic Wymagania: Doświadczenie podstawowy język angielski oferujemy: - fińska umowa o pracę -12€ +6,3% € Euro za godzinę brutto - 10 godzin pracy dziennie - zakwaterowanie - koszt 200 Euro miesięcznie..

2024-04-11 19:14:44
EastGate
13 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Opis stanowiska:montaż szaf elektrycznych i rozdzielnicWymagania:Doświadczenie podstawowy język angielski Oferujemy:- fińska umowa o pracę-12 € +6,3% € Euro za godzinę brutto - 10 godzin pracy dziennie- zakwaterowanie - koszt 200 Euro miesięcznieosob

2024-04-17 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
Finlandia
7 dni temu z jobs.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Finlandia