Praca Malarz Finlandia

Znaleźliśmy 5 ofert

Malarz/Lakiernik Przemysłowy

Opis stanowiska. Miejsce pracy: Finlandia. Forma pracy: Pełny etat Umowa:Umowa o pracę Liczba wakatów: 2 Twój zakres obowiązków: Jako malarz przemysłowy jesteś odpowiedzialny za malowanie wszelkiego rodzaju części przemysłowych. Pracę w..

2024-02-15 08:09:00
D D Invest
Jyvaskyla
70 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Malarz- Finlandia - 11-12 euro na godzinę NETTO

Opis stanowiska:Przygotowanie powierzchni do malowaniaMalowanie ręczne oraz natryskowe.Wymagania:Zdolności manualne,Dyspozycyjność i sumienność w pracy,Doświadczenie, dzięki kt óremu możemy negocjować wysokość wynagrodzenia.Oferujemy:Atrakcyjne warun

2024-04-20 11:53:59
stocznia w Meyer Turku
5 dni temu z jobs.pl

Stocznia w Meyer Turku

Malarz Przemysłowy piaskarz Finlandia

Opis stanowiska:malowanie EPPUR200 / 3 (malowanie wysokociśnieniowe i malowanie elektrostatyczne), piaskowanie FeSa2, FeSa2 ½, FeSa3.Śrutowanie z ciśnieniem około 9 bar ów, wymaga wysokiej jakości pracyWymagania:komunikatywna znajomość języka angiels

2024-04-17 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
Finlandia
8 dni temu z jobs.pl

Malarz przemysłowy

Twój zakres obowiązków, Nakładanie powłok farby mokrej/pudrowej równomiernie i precyzyjnie na różne powierzchnie., Przygotowywanie powierzchni poprzez czyszczenie, szlifowanie i maskowanie., Mieszanie farb i wybór odpowiednich metod aplikacji dla..

2024-04-19 09:40:37
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Dobra Finland Oy Ab
Jaakonkatu 13, 68600 Pietarsaari, Finlandia
6 dni temu z pracuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Finlandia