Praca Spawacz Erfurt

Znaleźliśmy 6 ofert
Oferta sponsorowana

Elektryk do okablowywania szaf sterowniczych...

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Naprawa i konserwacja maszyn przemysłowych; - Naprawa ogólnych urządzeń elektrycznych w zakładzie; - Okablowywanie szaf sterowniczych WYMAGANIA: - Wykształcenie kierunkowe jako Elektryk; - Znajomość j. niemieckiego na poziomie po

2024-04-23 18:30:16
Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG
aplikuj.pl
Pozostałe ogłoszenia

SPAWACZ MAG 135- bez znajomości j. niemieckiego

Dla naszego klienta z Niemiec (wiele lokalizacji) poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPAWACZ MAG 135 Zakres obowiązków: -przygotowanie powierzchni do spawania -spawanie konstrukcji stalowych budowlanych (np. hale) -sprawdzenie jakości..

2024-05-02 11:42:39
ZAV Draber GmbH
4,2
Erfurt
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Spawacz MAG 135 - spawanie rur Nowe

Firma od 30 lat na rynku niemieckim:Umowa z niemieckim pracodawcąZakwaterowanie bezpłatne (jednoosobowy pok ój)Wyposażenie spawacza po stronie pracodawcy (odzież spawalnicza, buty, przyłbica Speedglas 9100V)Możliwość zrobienia pr ób spawalniczych ora

2024-05-03 11:53:52
Rodzaj pracy: Stała
Erfurt
Dzisiaj z jobs.pl

Spawacz (m/z) Nowe

KÖNIG SE & Co KG, niemiecka firma z ponad 55-letnim doświadczeniem, zaliczany jest do jednej z większych w swojej branży. Firma jest solidnym, cenionym pracodawcą, oferującym pewne i stałe zatrudnienie w każdym regionie Niemiec. W KÖNIG pracuje już p

2024-05-03 11:00:21
KÖNIG SE & Co KG
Erfurt
Dzisiaj z gowork.pl

Spawacz Mag, blisko granicy

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kand

2024-04-29 18:00:12
Agencja Pracy Koncepcja
Erfurt
4 dni temu z gowork.pl

Spawacz MAG

Erfurt

Spawacz MIG/MAG z kursem na sztaplarkę, za granica

Jesteśmy niemiecką agencją zatrudnienia tymczasowego. Od 2001 roku oferujemy naszym kandydayom atrakcyjną pracę. Arcon Personalservice GmbH przeprowadzi Cię skutecznie przez etat wejścia na niemiecki rynek pracy. Opiekun w j. Polskim zatroszczy się o

Arcon Personalservice GmbH
Erfurt

Operator spawania TIG (Al)

Zakres obowiązków: Spawanie metodą TIG zbiorników aluminiowych z zachowaniem wysokiej jakości spoin Prace wykończeniowe spawów Utrzymanie standardów jakościowych

2024-04-19 11:00:08
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
praca.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
praca.pl

Brygadzista spawaczy / monterów

Opis stanowiska Wykonywanie montażu zgodnie ze zleceniem, dostarczonymi rysunkami i schematami – niezbędna umiejętność czytania rysunku technicznego Terminowe i prawidłowe wykonanie zleconych zadań, Koordynowanie pracy podległych pracowników wewnętrz

2024-04-29 08:20:25
6000 - 8500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
HTC - SYSTEM Sp. z o. o
praca.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Erfurt