Praca Spawacz Essen

Znaleźliśmy 3 oferty

Spawacz Essen MAG/TIG

Opis stanowiska:Spawanie zbiornik ów metodą MAG oraz TIGPraca z rysunkiem technicznymWymagania:Komunikatywny niemiecki będzie zaletą (nie obowiązkowy)Doświadczenie w zawodzieUmiejętność czytania rysunk ów technicznychOferujemy:Niemiecką umowę o pracę

2024-04-17 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
Essen
14 dni temu z jobs.pl

SPAWACZ MIG MAG (m / k) blisko granicy (100)

Poszukujemy osoby na stanowisko: SPAWACZ MIG MAG (m/k) ; miejsce pracy: wiele lokalizacji - Niemcy SPAWACZ MIG MAG (m / k) blisko granicy (100)Oferta niemiecka umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie praca BEZ zakw

2024-04-29 18:00:05
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
4,8
Essen
2 dni temu z gowork.pl

SPAWACZ MIG MAG (m / k) blisko granicy (098)

Poszukujemy osoby na stanowisko: SPAWACZ MIG MAG (m/k) ; miejsce pracy: wiele lokalizacji - Niemcy SPAWACZ MIG MAG (m / k) blisko granicy (098)Oferta niemiecka umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie praca BEZ zakw

4,8
Essen

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Essen