Praca Ślusarz Erfurt

Znaleźliśmy 4 oferty

ŚLUSARZ / MONTER (m/K) - umowa na czas nieokreślony...

Obowiązki- Wykonywanie wszelkich prac ślusarsko-monterskich- Konserwacja, obsługa i naprawa maszyn- Produkcja, przebudowa i montaż konstrukcji metalowych, maszyn przemysłowych- Przygotowanie części metalowych do konstrukcji- Prace ślusarskie w montaż

2024-04-23 11:53:57
Rodzaj pracy: Stała
Erfurt
9 dni temu z jobs.pl

Monter konstrukcji stalowych ślusarz. Darmowe...

Opis stanowiska:Monter konstrukcji stalowych ślusarz. Darmowe pokoje jednoosobowe.Umowa niemiecka. Obowiązki:montaż stalowych element ów konstrukcyjnych do 6 metr ówwykonywanie prac na platformie podnośnikowejkontrola jakości wykonanej pracyWymagania

2024-04-18 11:53:57
Erfurt i Großheirath
14 dni temu z jobs.pl

Ślusarz Montażowy

Rekrutujemy dla globalnego lidera technologicznego z branży energetycznej, elektrotechnicznej i telekomunikacyjnej . Ślusarz MontażowyObowiązki Wykonywanie prac ślusarskich i montażowych Czytanie rysunków technicznych Wykonywanie połączeń lutowanych

2024-04-29 18:00:11
BERGMAN Deutschland GmbH
Erfurt
3 dni temu z gowork.pl

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:Monter konstrukcji stalowych/Ślusarz Monter konstrukcji stalowych ślusarz. Darmowe pokoje jednoosobowe. Umowa niemiecka. Miejsce pracy: Erfurt i Großheirath (Niemcy)Numer referen

INJOBS.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Erfurt