Dzisiejsze oferty pracy Wodzisław Śląski

Znaleźliśmy 4 oferty

PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI Nowe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: - Wykształcenie: podstawowe - Inne wymagania: Sprawność fizyczna, chęć do pracy i zaangażowanie. - Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJE

2024-05-16 07:31:05
SYSTEM-BAROSZ GWIMET
Dzisiaj z aplikuj.pl

Wodzisław Śląski- produkcja- Praca od zaraz Nowe

Opis stanowiska:czynności manualneproste prace produkcyjneWymagania:gotowość do podjęcia wsp ółpracy od zarazumiejętność pracy w zespolezaangażowanie, sumiennośćOferujemy:stawkę godzinową 27,70 zł bruttododatki zmianowe: +20% noc, +50% sobota, +100%

2024-05-16 11:53:54
Rodzaj pracy: Stała
Dzisiaj z jobs.pl

Kierowca autobusu Nowe

Zajezdnie autobusowe przewoźnika na terenie województwa Śląskiego oraz Dolnośląskiego: Pszczyna, Wodzisław, Rybnik, Zabrze, Bielawa, Wrocław, ŻoryPraca dotyczy zajezdni zlokalizowanej na ulicy Łużyckiej w Wodzisławiu Śląski. Praca na liniach MZK Jast

2024-05-16 11:00:23
Kłosok spółka z ograniczoną odpowiedzialnością...
Dzisiaj z gowork.pl

Operator maszyn Nowe

Operator maszynTwój zakres obowiązków obsługa maszyn produkcyjnych, kontrola wizualna wyprodukowanych elementów. Nasze wymagania dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, dobra organizacja pracy własnej. doświadczenie w pracy produkcyjnej i zdoln

2024-05-16 11:00:21
SGP Sorting Group Poland Sp. z o.o

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Wodzisław Śląski