Dzisiejsze oferty pracy Gorzów Wielkopolski

Znaleźliśmy 7 ofert

PRACOWNIK OCHRONY DO IMPREZ MASOWYCH

POZIOM Sp. z o.o. zatrudni na umowę zlecenie pracowików posiadających kwalifikacje do ochrony imprez masowych. Stawka za jedną godzinę pracy pracownika kwalifikowanego 50 zł netto. Kontakt tel. +48 602 227 509 Mirosław Proszę dopisać zgodę na przetwa

2024-05-01 11:48:58
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Inna
Poziom Sp. z o. o
Wczoraj z lento.pl

Specjalista

Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko: Specjalista w Zespole Inwestycji i Remontów w Wydziale Nieruchomości Adres urzędu: 66-400 Gorzów Wielkopolski ul. K

2024-05-01 08:00:02
Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim
Wczoraj z Biuletyn informacji publicznej

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Zapraszamy do naszego grona nauczyciela, który pragnie pracować w w nurcie pedagogiki Marii Montessori. Oferujemy duże możliwości rozwoju zawodowego, miedzy innymi finansujemy kurs Marii Montess

2024-05-01 15:35:44
Przedszkole Niepubliczne Dziecięcy Raj
Wczoraj z ofertypracy.edu.pl

Psycholog

Zapraszamy do naszego grona psychologa, który pragnie pracować w w nurcie pedagogiki Marii Montessori. Cechuje nas dbałość o atmosferę, szacunek do ludzi i otaczającego świata. W razie pyta

Pracownik produkcji (k/m) - pakowanie ciastek...

Zakres obowiązków: ● Pakowanie ciastek i innych wyrobów cukierniczych do opakowań ● Wkładanie zapakowanych ciastek do opakowań zbiorczych ● Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych Wymagania

2024-05-01 08:28:02
Wczoraj z egorzow.pl

Trener wewnętrzny na czas zastępstwa

Trener wewnętrzny na czas zastępstwa3345228Obowiązki Jesteśmy jedną z największych instytucji w Polsce obsługującą miliony ubezpieczonych! I jednym z największych pracodawców! Połączmy siły! Wesprzyj nas swoją wiedzą i kompetencjami, a my pomożemy Ci

2024-05-01 11:00:16
ZUS
Wczoraj z gowork.pl

ZATRUDNIMY MAGISTRA FARMACJI

WIELOSPECJALISTYCZNY SZPITAL WOJEWÓDZKI W GORZOWIE WLKP. SP. Z O.O.ZATRUDNI MAGISTRA FARMACJI ZATRUDNIMY MAGISTRA FARMACJIObowiązki - współudział w prawidłowej gospodarce lekami i wyrobami medycznymi w Pracowni Cytostatyków - współpraca z personelem

2024-05-01 11:00:18
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki...
2,5

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Gorzów Wielkopolski