Praca Monter rusztowań Dania

Znaleźliśmy 4 oferty

Monter rusztowań

Opis stanowiska:Montaż oraz demontaż rusztowań rurowychPraca na wysokościOdpowiedzialność za prawidłowe posadowienie, zakotwienie i montażu rusztowańZakładanie i usuwanie poręczy ochronnych, siatek ochronnych, tuningu, podł óg i ogranicznik ów, aby z

2024-05-03 11:53:52
Rodzaj pracy: Stała
Dania
Wczoraj z jobs.pl

Monter rusztowań rurowych

Opis stanowiska:Montaż oraz demontaż rusztowań Praca na wysokościOdpowiedzialność za prawidłowe posadowienie, zakotwienie i montażu rusztowańZakładanie i usuwanie poręczy ochronnych, siatek ochronnych, tuningu, podł óg i ogranicznik ów, aby zapobiec

Dania

Monter rusztowan

Dla naszego duńskiego klienta poszukujemy monterow rusztowan (system BOSTA, Plus8) Start pracy: do ustalenia Wymagania: - doświadczenie, - język angielski, Oferujemy: - wypłaty co dwa ty

2024-04-04 10:12:01
Vikar Invest ApS
Dania
30 dni temu z pl.europa.jobs

Monter rusztowańTwój zakres obowiązków montaż oraz demontaż rusztowań Wymagania pracodawcy Komunikatywna znajomość j. angielskiego Doświadczenie na stanowisku monter rusztowań Minimum 3 letnie doświadczenie Certyfikat uprawniający do pracy na stanowi

2024-04-29 18:00:00
AA EURO RECRUITMENT POLAND SP Z O O
Dania
5 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dania