Praca Piekarz Czechy

Znaleźliśmy 4 oferty

PIEKARZ (PRAGA POŁUDNIE) K/M

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne - Zawody: Piekarz* (wymagany staż - lata: 1) - Języki: polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany - Upra

2024-04-18 07:31:08
NOWEL Sp.z o.o
14 dni temu z aplikuj.pl

Piekarz / Cukiernik

Twój zakres obowiązków, Jeśli posiadasz wykształcenie lub doświadczenie na stanowisku Piekarza i chciałbyś się dalej rozwijać w tym zawodzie - Dołącz do naszego międzypokoleniowego zespołu!​, , Na stanowisku Piekarz Twoja praca będzie polegała na..

2024-04-18 09:40:34
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Auchan
14 dni temu z pracuj.pl

Piekarz piecowy, ciastowy

Twój zakres obowiązków, obowiązki wynikające z charakteru stanowiska..

2024-04-26 10:40:35
ArcyPiekarz
6 dni temu z pracuj.pl

Piekarz (praga południe) k/m

Zakres obowiązków:- opracowywanie receptur nowych produktów i rozwój aktualnej oferty przygotowanie ciast oraz kwasów - prowadzenie ciasta (wyrabianie/ formowanie/garowanie/wypiekanie) zgodnie z recepturą- planowanie i składanie zapotrzebowania na su

2024-04-17 18:41:24
od 7000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
15 dni temu z Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Czechy