Praca Piekarz Norwegia

Znaleźliśmy 3 oferty

Piekarz, Hammerfest, Norwegia

Opis pracy: Praca w piekarni w systemie dwuzmianowym Wypiekanie pieczywa oraz wyrobów cukierniczych Zatrudnienie na stałe Praca w miejscowości Alta lub Hammerfest na północy Norwegii Oferujemy: Zatrudnienie przez norweską agencję pracy Umowa na norwe

2024-04-10 12:30:19
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Clockwork Bemanning AS
2,0
17 dni temu z lento.pl

Piekarz w Norwegii (k/m)

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów Wykształcenie zasadnicze branżowe gastronomiczne piekarz-cukiernik Doświadczenie zawodowe: wymagane w pracy jako piekarz

2024-03-19 12:48:02
Bakehuset Nord-Norge AS
39 dni temu z umcs.pl

Piekarz

Zakres obowiązków:Kompleksowy wyrób różnych produktów piekarniczych. Ścisła współpraca z zespołem piekarzy oraz zespołem serwisowym. Utrzymywanie czystości, porządku i przestrzeganie bezpieczeństwa pracy w kuchni. Codzienne czyszczenie i konserwacja

2024-03-26 18:41:25
Norway's best as
Flåm, Norwegia
32 dni temu z Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Norwegia