Praca Specjalista Chiny

Znaleźliśmy 5 ofert

Specjalista ds. produkcji i importu z Chin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - organizacja produkcji oraz transportu produktów z regionu Azji, - negocjacje z dostawcami warunków handlowych i optymalizacja kosztów, - nadzór nad produkcją i terminowością dostaw, - kontrola bieżących stanów magazynowych i ich

2024-04-17 18:30:18
Randstad Polska Sp. z o. o
7 dni temu z aplikuj.pl

Dla naszego klienta działającego w branży wydawniczej, poszukujemy osoby na stanowisko:Specjalista do sp. produkcji i importu z ChinOczekujemywykształcenie wyższe - kierunek: kierunki ekonomiczne, logistyka, poligrafia,minimum dwuletnie doświadczenie

2024-04-17 11:54:01
7 dni temu z jobs.pl

SPECJALISTA DS. KOSZTÓW I PODATKÓW W CHINACH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - Inne wymagania: wykształcenie wyższe, mile widziana znajomość języka chińskie w celu sprawnego komunikowania się z zarządem chińskim. Znajomość

2024-04-20 07:31:12
Odlewnia Zawiercie S.A
2,3
4 dni temu z aplikuj.pl

Specjalista ds. produkcji i importu z chin

Oczekujemywykształcenie wyższe - kierunek: kierunki ekonomiczne, logistyka, poligrafia,minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w imporcie, handlu międzynarodowym lub w branży poligraficznej,doświadczenie w pracy z produktami

2024-04-09 09:12:05
Rodzaj pracy: Stała
Randstad
15 dni temu z randstad.pl

Specjalista ds. kosztów i podatków w chinach

Zakres obowiązków:Odpowiada za tworzenie i prawidłowe stosowanie norm dotyczących rozliczeń podatków; zajmuje się uzgadnianiem i rozliczaniem kont księgowych;tworzy procedury ewidencji i rozliczeń finansowych z tytułu rachunkowości podatkowej. Wymaga

2024-04-19 18:41:27
od 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
2,3
5 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Chiny