Praca Specjalista Austria

Znaleźliśmy 5 ofert

Specjalista prac ziemnych Austria z j. niem

Odkryj @ClubSilesius -Twojego Partnera w pracy za Granicą Czy marzysz o pracy, która oferuje wysokie stawki godzinowe, atrakcyjne diety dzienne oraz dodatkowo 13 i 14 pensję w roku? Chcesz cieszyć się bliskością i stabilnością miejsca pracy,..

2024-04-19 11:29:01
Club Silsius
Linz
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Specjalista robót ziemnych - j. niemiecki Austria

Warunki wyjazdu:znajomość języka niemieckiego (angielski niestety nie będzie wystarczający),doświadczenia w pracach ziemnych: wykopy, skarpy, nasypy, kanały.niwelacja i poziomowanie gruntu,własny samoch ód na dojazd do Austrii.Wynagrodzenie:stawka go

2024-04-17 11:53:56
Rodzaj pracy: Stała
Austria
3 dni temu z jobs.pl

Specjalista robót ziemnych Austria kwiecień 2024

REKRUTACJA 2024 Servus! Wysokie stawki godzinowe diety dzienne, dodatkowo 13 i 14 pensja w roku, bliskość granicy, weekendy w domu. Tak pracuje się Austrii! Obecnie poszukujemy na budowy w Austrii niemieckojęzycznych fachowców lub brygad w zawodzie:

2024-03-25 11:50:38
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Club Silesius Agencja Pracy w Austrii
26 dni temu z lento.pl

Specjalista robót ziemnych Austria

Servus! Wysokie stawki godzinowe diety dzienne, dodatkowo 13 i 14 pensja w roku, bliskość granicy, ..

2024-04-02 16:15:12
18 dni temu z podhale24.pl

Specjalista ds. produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych

Zakres obowiązków:Od surowego materiału do gotowego komponentu! W zależności od działów (Montaż, Cleanroom, Surface lub CNC): -Umieszczanie przyciętego do rozmiaru materiału kompozytowego z włókien w klimatyzowanej sali. -Składanie komponentów zgodni

2024-02-02 18:41:05
Ams arbeitsmarktservice oberösterreich
Do wiadomości doradcy EURES, Austria
78 dni temu z Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Austria