Praca Regipsiarz Austria

Znaleźliśmy 5 ofert

REGIPSIARZ - PRACA W AUSTRII OPŁACONY POKÓJ 1OS!

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Nie

2024-04-18 13:40:07
ImpactJob
5,0
Austria, Salzburg
11 dni temu z Employsystem

Regipsiarz - Austria

„Zachwycamy.” Dzięki naszej niezawodności i porządności staliśmy się jedną z wiodących Agencji Pracy w Austrii. Podstawą filozofii naszej firmy jest wysoki szacunek dla pracowników i klientów - na tym budujemy naszą współpracę. Dla naszych klientów p

2024-02-09 09:07:03
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
teampool personal service sp. z o. o
3,9
80 dni temu z lento.pl

REGIPSIARZ

Opis stanowiska:Montaż konstrukcji do suchej zabudowyUkładanie płyt gipsowychWymagania:Doświadczeni w pracy na podobnym stanowiskuGotowość do szybkiego wyjazdu do pracyJęzyk niemiecki w stopniu komunikatywnymPrawo jazdy kategorii B i własny samoch ód

2024-04-05 11:53:45
Rodzaj pracy: Stała
Austria
24 dni temu z jobs.pl

REGIPSIARZ / MONTER PŁYT GK

Opis stanowiska:Montaż konstrukcji do suchej zabudowyMontaż płyt gipsowychWymagania:Doświadczeni w pracy na podobnym stanowiskuWykształcenie kierunkoweGotowość do szybkiego wyjazdu do pracyJęzyk niemiecki w stopniu komunikatywnymPrawo jazdy kategorii

Tyrol

Malarz/ Regipsiarz

Ze znajomością niemieckiego Opis stanowiska:Montaż konstrukcji do suchej zabudowyUkładanie płyt gipsowychWymagania:Doświadczeni w pracy na podobnym stanowiskuGotowość do szybkiego wyjazdu do pracyJęzyk niemiecki w stopniu komunikatywnymPrawo jazdy ka

Wiedeń

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Austria