Praca Brema

Znaleźliśmy 5 ofert

Mechanik samochodowy

Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Mechanik przemysłowy Miejsce pracy: Brema, NIEMCY WYMAGANIA: Doświadczenie w zawodzie minimum 6 miesięcy Znajomość podstawowych słów w języku niemieckim Własny..

2024-04-22 14:55:03
17600 - 18400 zł
VB Idea Prosta Spółka Akcyjna
Brema
3 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Ślusarz - monter

Praca na prefabrykacji elementów konstrukcji stalowych hal, niedaleko Bremen. Co możemy Ci zaoferować? -Pracę w systemie 1 zmianowym -Możliwość pracy ok. 45-50 godzin w tygodniu -W pełni wyposażone miejsce pracy -Pracę w spokojnej, małej firmie..

2024-03-29 12:59:48
14000 - 16000 zł
Bomet
Brema
27 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Pracownik Produkcji - Sortownia Recyklingowa

Opis stanowiska: - Praca w firmie recyklingowej, - Sortowanie odpadów recyklingowych, - Odzysk produktów z metali i tworzyw sztucznych, - Praca przy taśmie produkcyjnej, - Obsługa wózka widłoweg

2024-03-09 16:37:02
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
East Power Sp. Z.O.O
Brema, Niemcy
47 dni temu z app.hrappka.pl

Kierowca C+E - CHŁODNIA/TANDEM - Niemcy okolice...

Werkservice poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko: KIEROWCY C + E Miejsce pracy: Niemcy – okolice Bremy Wymagania: aktualne prawo jazdy CE z kodem 95 i karta kierowcy, minimum półroczne doświadczenie w zawodzie kierowcy C+E..

2024-03-07 12:43:43
Werkservice
Brema
49 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Magazynier - Operator wózka widłowego

Twój zakres obowiązków, Magazynowanie i pobieranie towarów w magazynie wysokiego składowania przy użyciu wózków wysokiego składowania / Boczny załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych za pomocą wózków widłowych, Kompletacja i transport..

2024-03-29 12:40:41
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
EWC SP. Z O. O
3,9
27 dni temu z pracuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Brema