Praca Budowlaniec Bergen

Znaleźliśmy 4 oferty

STOLARZ BUDOWLANY / CIEŚLA KONSTRUKCYJNY / TØMRER Nowe

OPIS STANOWISKAKonstrukcje budynk ów w szkielecie drewnianym (ściany zewnętrzne i wewnętrzne)Montaż okien i drzwiMontaż płyt gipsowo-kartonowychListwowaniePrace wykończeniowePrace przy kledningu (siding)WYMAGANIAMin. 3 letnie doświadczenie zawodoweUm

2024-05-03 11:53:50
Rodzaj pracy: Stała
Bergen
Dzisiaj z jobs.pl

Elektryk budowlany @ SILVERHAND

Komunikatywna znajomość języka angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) doświadczenie na ww. stanowisku mile widziane prawo jazdy kat. B posiadanie numerów telefonów referencyjnych od poprzednich pracodawców (najlepiej kraje S

2024-04-14 07:49:03
SILVERHAND
Bergen
19 dni temu z nofluffjobs.com

Mechanik Maszyn Rolniczych i/ lub Budowlanych

Opis stanowiska:Budowa i montaż maszyn budowlanychNaprawa, serwis i konserwacja maszyn budowlanych / bieżąca konserwacjaWymagania:Doświadczenie oraz zamiłowanie do pracy z maszynamiWykształcenie jako mechanik maszyn budowanych, rolniczych itpZnajomoś

2024-04-05 11:53:45
Bergen
28 dni temu z jobs.pl

Stolarz Budowlany - Cieśla Konstrukcyjny / TØMRER

Twój zakres obowiązków, Konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym (sciany zewnetrzne i wewnetrzne), Montaż okien i drzwi, Montaż płyt gipsowo-kartonowych, Listwowanie, Prace wykończeniowe, Prace przy kledningu (siding)..

2024-04-08 11:40:39
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Bergen Personal AS
Bergen, Norwegia
25 dni temu z pracuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Bergen