Praca Mechanik Bergen

Znaleźliśmy 3 oferty

Mechanik samochodowy

Praca w warsztacie samochodowym - opcja zarówno w warsztatach autoryzowanych (różne marki), jak i wielomarkowych.Diagnostyka komputerowa, usuwanie usterek, serwis, przeglądy, wymiana zużytych części.Naprawy przede wszystkim mechaniczne.Dla doświadczo

2024-04-30 21:25:49
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Adecco Solutions AS
Oslo, Bergen, Stavanger
3 dni temu z infopraca.pl

Mechanik Maszyn Rolniczych i/ lub Budowlanych

Opis stanowiska:Budowa i montaż maszyn budowlanychNaprawa, serwis i konserwacja maszyn budowlanych / bieżąca konserwacjaWymagania:Doświadczenie oraz zamiłowanie do pracy z maszynamiWykształcenie jako mechanik maszyn budowanych, rolniczych itpZnajomoś

2024-04-05 11:53:45
Rodzaj pracy: Stała
Bergen
28 dni temu z jobs.pl

Twój zakres obowiązków, Wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych pojazdów, zapewniając ich optymalne funkcjonowanie., Przeprowadzanie regularnych zadań konserwacyjnych, takich jak sprawdzanie i wymiana płynów, wymiana hamulców, naprawy..

2024-04-23 09:40:40
MrRecruit.Me
5,0
Bergen op Zoom, Holandia
10 dni temu z pracuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Bergen