Praca Budowlaniec Oslo

Znaleźliśmy 3 oferty

Pracownik budowlany Oslo

Dla swojego klienta z Niemiec poszukujemy kierowców kat. C+E . Znajomość języka niemieckiego Wynagrodzenie 125 euro netto/dniówka Praca od poniedziałku do soboty flotę pojazdów marki Mercedes i Man Czego oczekujemy od Ciebie? ważnego prawa jazdy..

2024-04-20 07:41:54
Posrednictwo pracy
Oslo
11 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Stolarz Budowlany

Twój zakres obowiązków, budowa domów w konstrukcji szkieletowej,, stawianie konstrukcji ścian działowych i zewnętrznych,, wykonanie sufitów podwieszanych z płyt G/K (system Knauf),, montaż okien, drzwi..

2024-04-18 16:40:29
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
SUBMET sp. z o.o
Oslo, Norwegia
13 dni temu z pracuj.pl

Pracownik Remontowo - Budowlany

Twój zakres obowiązków, Remonty i wykończenia..

2024-04-12 13:40:43
HNO AS
19 dni temu z pracuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Oslo