Praca Operator maszyn cnc Belgia

Znaleźliśmy 3 oferty

operator maszyn CNC - belgia

Posiadasz doświadczenie jako operator CNC i posługujesz się językiem angielskim? Zależy Ci na pracy długoterminowej i zatrudnieniu bezpośrednio w strukturach firmy? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie!Oczekujemyminimum 2-letnie doświadczenie jako operator

2024-04-17 11:54:01
Sint-truiden
15 dni temu z jobs.pl

Operator maszyn CNC Programista CNC Belgia

Opis stanowiska: · Ustawianie parametr ów i obsługa maszyny CNC · Prace na podstawie rysunku technicznego · Produkcja części pojedynczych i seryjnych · Kontrola pracy maszyny oraz kontrola wykonanych detaliWymagania:

2024-04-17 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
Belgia

Operator maszyn CNC

Twój zakres obowiązków, Praca w firmie zajmującej się produkcją naczep przemysłowych., Operowanie tokarek i frezarek CNC (Haidenhain i/lub Siemens)., Kontrolowanie przebiegu obróbki obrabiarek sterowanych numerycznie., Wprowadzanie korekt..

2024-04-24 09:40:35
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Weegree
Bullingen, Belgia
8 dni temu z pracuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Belgia