Spawacz MIG/MAG 135 - Praca w Niemczech

Miejsce pracy: Leverkusen
Kraj: Niemcy
Międzynarodowa Agencja Pracy QWS Quality Welding Services w Gliwicach poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: spawacz MAG 135, okolice Leverkusen .

Zakres obowiązków:
- Spawanie konstrukcji stalowych

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku spawacza
- ważny certyfikat MAG 135
- wymagane minimum podstawy języka niemieckiego (wystarczy 1 osoba na team) + ewentualnie inne języki obce
- mile widziane własny środek transportu (wystarczy 1 auto na team)

Oferujemy:
- zarobki w okolicach 3000 euro na rękę (15 Eur netto, za przepracowaną godzinę)
- 2- letni kontrakt na warunkach niemieckich
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- darmowe zakwaterowanie organizowane po stronie firmy
- opiekę koordynatora
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi

Oferty pracy Quality Welding Services (QWS)

Spawacz MAG 135 - Praca w Niemczech
miesiąc temu z lento.pl