Spawacz MAG 135 - Praca na terenie Niemiec

Miejsce pracy: Ulm
Kraj: Niemcy
Międzynarodowa Agencja Pracy QWS Quality Welding Services w Gliwicach poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: spawacz MAG 135, okolice Ulm .

Oferujemy:

- Umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Stawka godzinowa 15 Eur netto, za każdą przepracowaną godzinę
- Darmowe zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
- Możliwość przepracowania dużej ilości godzin ok. 200 godzin miesięcznie

Zadania:

-Spawanie konstrukcji stalowych
-Praca przy konstrukcjach metalowych
-Wykonywanie wszelkiego rodzaju spawów

Wymagania:

- Aktualne uprawnienia(certyfikat) spawalnicze MAG 135
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym (minimum 1 osoba na team)
- Mile widziany własny pojazd na wyjazd (minimum 1 auto na team)
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi

Oferty pracy Quality Welding Services (QWS)

Leverkusen
miesiąc temu z Nuzle
Spawacz MAG 135 - Praca w Niemczech
2 miesiące temu z lento.pl