Praca Zarządzanie magazynem w Rzeszowie

Znaleźliśmy 7 ofert

Specjalista ds. logistyki z j. niemieckim

Wymagania Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację min. B2

2023-12-29 08:23:03
119 dni temu z biurokarier.prz.edu.pl

Wymagania Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację – min. B2

2023-12-21 08:23:04
127 dni temu z biurokarier.prz.edu.pl

Specjalista do spraw logistyki

Zakres obowiązków:- nadzór nad działem wynajmu autobusów- koordynowanie pracy kierowców i rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych- aktywna współpraca z biurami podróży- dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom- poszukiw

2024-04-24 18:41:32
od 5384 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Marcel m. chmielarski spółka komandytowa
2 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Spedytor - Logistyk

Twój zakres obowiązków, Dotrzymywanie ustalonych terminów oraz proaktywne podejście do zadań, Nadzór oraz bieżąca obsługa zleceń transportowych w zakresie spedycji, Nadzór nad dokumentacją transportową, Rozwiązywanie bieżących problemów związanych..

2024-04-19 08:40:11
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ARNIKA SERVICES sp. z o.o
7 dni temu z pracuj.pl

Logistyk Produkcji - Zaopatrzeniowiec Linii Produkcyjnej

Twój zakres obowiązków, Zapewnianie ciągłości produkcji poprzez fizyczne dostarczanie komponentów na linię, Kontrolowanie przepływu materiałów, pracy, przyrządów i narzędzi pomiędzy magazynami a produkcją, Identyfikowanie części w procesie..

2024-04-25 10:40:36
Mb aerospace rzeszów spółka z ograniczoną...
Wczoraj z pracuj.pl

Specjalista do spraw logistyki i zamówień

Zakres obowiązków:- zamawianie towarów u dostawców- dbałość o terminowość i ciągłość dostaw- utrzymywanie i optymalizacja stanów magazynowych- koordynacja wyposażenia i prac na ekspozycji- obsługa procesów reklamacyjnych Wymagania:Wymagania pożądane:

2024-04-11 18:41:19
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Firma Handlowa BOZ S.A
15 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Specjalista / Specjalistka ds. logistyki ze znajomością...

Twój zakres obowiązków, Koordynacja procesów logistycznych, Obsługa klienta, Pozyskiwanie oraz sprzedaż ładunków, Monitorowanie ładunków i współpraca z kierowcami, Monitorowanie bezpieczeństwa jazdy kierowców tj. czasu pracy i odpoczynku,..

2024-04-02 14:40:49
AMERIPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
24 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Zarządzanie magazynem Rzeszów