Praca Wykształcenie wyższe w Brzesku

Znaleźliśmy 3 oferty

Magister - 6500 netto - Brzesko

Apteka Słoneczna w BRZESKU zatrudni MAGISTRA FARMACJI Osobie zatrudnionej na powyższym stanowisku oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie ok 650

2024-04-25 13:10:00
4 dni temu z praca.farmacja.pl

INŻYNIER ROBÓT ELEKTRYCZNYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), elektryczne - Zawody: Inżynier elektryk - Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B - Inne wymagania: Wymagane doświadczenie w zawodzie min. 1 rokWykształc

2024-04-10 07:31:06
Zakład elektroinstalacyjny kk spółka z ograniczoną...
19 dni temu z aplikuj.pl

Inżynier robót elektrycznych

Zakres obowiązków:Nadzorowanie procesu realizacji robót elektrycznych w oparciu o dokumentacje techniczną. Pracodawca zapewnia samochód służbowy. Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Inżynier elektrykWykształcenie: wyższe (w tym licencjat), elektryc

2024-04-09 18:41:23
do 8000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
20 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Wykształcenie wyższe Brzesko