Praca w szpitalu w Gdyni

Znaleźliśmy 58 ofert

Lekarz Laryngolog - Gdynia

2024-03-25 10:49:02
PZU
39 dni temu z pzu.pl

Lekarz Ginekolog - Gdynia

2024-02-12 09:21:02
Lux Med
81 dni temu z luxmed.pl

Pielęgniarka / Pielęgniarz - Gdynia

2024-03-27 10:49:02
PZU
37 dni temu z pzu.pl

Poszukujemy lekarza: dermatologa, alergologa...

Poszukujemy lekarza specjalisty do prywatnego Centrum Dermatologicznego ROTER w Gdyni do stałej..

2024-01-22 10:21:07
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Centrum Dermatologiczne ROTER
102 dni temu z trojmiasto.pl

Pielęgniarka

Zakres obowiązków:Opieka nad osobami starszymi w warunkach domowych, usługi pielęgniarskie. Praca w budynku S Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, medyczne, kierunek: PielęgniarstwoUprawnienia: uprawnienia pielęgni

2024-04-09 18:41:30
od 5965 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Spółdzielnia mieszkaniowa senior im. dr...
24 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zakres obowiązków:Stosowanie właściwych metod pielęgnacyjnych, wykonywanie zleceń lekarskich-potwierdzanie ich w dokumentacji, podawanie leków zleconych przez lekarza. Wykonywanie zabiegów: iniekcje, opatrunki itp., pobieranie materiału do badań anal

2024-04-05 18:41:21
od 5900 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Dom Pomocy Społecznej w Gdyni
28 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zakres obowiązków:- Praca w gabinecie szczepień- realizacja świadczeń pielęgniarskich- prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z wymaganymi zasadami Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczneWymagania pożądane: Wykszt

2024-04-03 18:41:49
od 7000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
przychodnia lekarska grabówek spółka z ograniczoną...
30 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Lekarz Radiologii i Diagnostyki Obrazowej

Twój zakres obowiązków, udzielanie świadczeń zdrowotnych w godzina przedpołudniowych i dyżurów:, RTG klasyczne, USG, TK, dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce..

2024-04-03 11:40:43
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Szpitale Pomorskie Sp. z o. o
30 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w szpitalu Gdynia